Tanie przelewy zagraniczne

Zrób tani przelew zagraniczny. Przelew międzynarodowy za 3 lub 5zł. Banki pobierają sowite opłaty za przelewy zagraniczne. Sprawdź jak uniknąć tych opłat. Przelew na konto w banku za granicą jest możliwy już za 3zł w EUR i 5zł w GBP, CHF i USD.

Przelew zagraniczny w banku to koszt od ~20złotych dla przelewów SEPA do ponad 100 złotych przy pozostałych przelewach międzynarodowych.

Przelew zagraniczny można zrealiować taniej korzystając z innych instytucji finansowych niż banki. Obecnie, transferem pieniędzy zajmują się również kantory i operatorzy płatności.

Firmy takie jak Skrill, Transferwise, czy polska firma kantor.pl  rozwiązania znacznie obniżą koszty transferu własnych środków.

Tani przelew zagraniczny na konto w dowolnym Banku

Tanie przelewy zagraniczne
Tanie przelewy zagraniczne

Przelew zagraniczny na dowolne konto w banku za granicą.

  • w EUR za jedyne 3zł,
  • w GBP, CHF i USD za jedyne 5zł.

Kantor.pl wykonuje przelewy międzynarodowe z bezkonkurencyjnymi na rynku kosztami przelewów międzynarodowych (od 3 do 5 złotych za przelew niezależnie od kwoty) do każdego banku świata. Z oferty serwisu Kantor.pl może skorzystać każdy, pod warunkiem, że jest osobą fizyczną, która jest pełnoletnia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.